JAK DZIAŁAMY

Proces remontu składa się z wielu etapów. Kładziemy nacisk na to, aby klient zlecając nam realizację inwestycji był usatysfakcjonowany kompleksową usługą:

Oględziny i pomiary to początkowy proces każdej inwestycji. W uzgodnieniu z klientem przygotowujemy pełną ofertę cenową i technologiczną.

W przypadku zaakceptowania warunków kontraktu zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z realizacją inwestycji  (tj. uzyskanie pozwoleń prawnych, realizacja bieżącej dokumentacji kosztorysowej i technologicznej, organizacja placu budowy). Następnym etapem jest zajęcie terenu pod inwestycję, jej realizacja oraz bieżący nadzór nad postępem prac.

Końcowy etap wykonania zlecenia to przede wszystkim odbiór techniczny, a także uprzątnięcie terenu budowy i oddanie zrealizowanej inwestycji w ręce inwestora.

qode interactive strata

Prace budowlane wykonywane są przy pomocy własnego, w pełni profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Na terenie budowy zapewniamy pełne bezpieczeństwo dla pracowników, osób postronnych, a także dla pobliskich elementów infrastruktury i środowiska. Nasze usługi chronione są okresową gwarancją oraz pełnym serwisem w czasie jej trwania.